| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB97742 |
| Lungime Totală | 6.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 4.5 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon, Metal |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Penis Plug And Silicone Ring Mov
Inel pentru penis meșteșugit din silicon flexibil și elastic, ce are alipit un dilatator de uretră metalic. Inelul se fixează în jurul glandului și, cu grijă, se inserează dilatatorul în uretră, după ce asta a fost dat înainte cu lubrifiant. Asigură o stârnire puternică și păstrarea erecției.
Inel pentru mădular confecționat din silicon maleabil și elastic, ce are atașat un dilatator de uretră metalic. Inelul se fixează în jurul glandului și, cu grijă, se inserează dilatatorul în uretră, ulterior ce acesta a fost dat cândva cu lubrifiant. Asigură o stimulare puternică și menținerea erecției.
- Materialul finit este adresat atât curioșilor, cât și practicanților experimentați ai sexului sounding.
- Plugul de metal are un calibru mare de 8 mm.
Design Exclusiv
Flexibil
