| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91483 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rebel |
| Livrare | Gratuita |
Rebel Prostate Stimulator Negru Silicon
86 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Masajul prostatei poate crea plăceri nebănuite! Cu o suprafață ușor ondulată, se propune folosirea acestuia laolaltă cu un lubrifiant pe bază de apă.
Masajul prostatei poate crea delectări nebănuite! Cu o regiune ușor ondulată, se propune utilizarea acestuia laolaltă cu un agent de ungere pe bază de apă. Este ideal și pentru surescitarea perineului. Stimulatorul este făcut din silicon de cea mai înaltă calitate.
Stimulează Zona Perineului
