| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96486 |
| Lungime Totală | 42 cm |
| Lungime Inserabilă | 30.4 cm |
| Diametru | 5-6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Rambone Penis 42cm
267 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 386 RON
Disponibil: In Stoc
Ești gata pentru plimbarea vieții tale? Penisul Rambone de la Doc Johnson înseamnă 38 cm plini de plăcere realistă, turnați după starul omonim, renumit pentru pachetul său bine dotat.
Ești gata pentru plimbarea vieții tale? Sex Rambone de la Doc Johnson înseamnă 38 cm plini de plăcere realistă, turnați mai târziu starul omonim, renumit pentru pachetul său bine dotat.
Bonusul ventuzei de la bază adaugă capacitatea de joc fără ajutorul mâinilor atunci când iei întreaga extindere a acestui membru venos. Realizat din material sigur pentru corp, de înaltă calitate, fără ftalați, incluzând o formulă de Sil-A-Gel antibacterian, poți fi sigură că vei avea parte de o experiență în condiții de siguranță.
Are Dimensiuni Generoase
Are Ventuză
