| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96485 |
| Lungime Totală | 23.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.6 cm |
| Diametru | 5.1 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Bust It Cu Ejaculare Penis
Dildo Bust It Cu Ejaculare Sex Natural este un dildo practic de la Doc Johnson care are o o extindere impresionantă de 23.4 cm și un diametru de 5.1 cm. Este însușit cu testicule și este confecționat manual, cu atenție deosebită la detalii pentru a oferi utilizatorului o practică cât mai realistic posibilă.
Dildo Bust It Cu Ejaculare Penis Natural este un dildo practic de la Doc Johnson care are a o lungime impresionantă de 23.4 cm și un diametru de 5.1 cm. Este însușit cu testicule și este lucrat manual, cu atenție deosebită la detalii pentru a oferi utilizatorului o experiență cât mai realistic posibilă. La bază are o ventuză cu susținerea căreia se poate lipi de absolut orice suprafață plană pentru a putea fi întrebuințat fără mâini. Spre deosebire de un penis virtual obișnuit, dildo-ul realistic Bust It are un sistem de ejaculare.
Acesta este prevăzut cu un tub și o seringă, iar atunci când dorești, poți apăsa pe seringă iar dildo-ul va ejacula. Seringa poate fi reumplută cu lichid seminal artificială care este inclusă în cutia produsului sau cu indiferent ce alt tip de lichid. Materialul din care este confecționat dildo-ul este ferm în interior, și moale la exterior, întocmai ca un penis adevărat.
Are Ventuză
