| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96275 |
| Lungime Totală | 38.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 34 cm |
| Diametru | 7.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo King Penis 38.1cm Negru
King Penis întunecat de la Pipedream are detalii deosebit de realistice pentru a simula o practică sexuală cu un armăsar de culoare neagră. Are vene proeminente și un gland bombat, bine definit, întocmai așa cum arată membrul uriaș real al unui negru.
King Mădular întunecat de la Pipedream are detalii extrem de realistice pentru a simula o experiență carnală cu un armăsar de culoare neagră. Are vene pronunțate și un gland bombat, bine definit, exact așa cum arată membrul uriaș real al unui negru.
Este de întocmai însușit cu testicule pentru a amplifică și mai mult nivelul de experiență.
La bază, este prevăzut cu o pompă cu vigoare mare de sucțiune. Se poate lipi pe orice arie plană și poate fi întrebuințat fără mâini.
- Aferent cu strapon-uri pentru o versatilitate sporită în utilizare.
- Lungimea de inserție este de 33 cm, oferind o practică profundă și satisfăcătoare.
Are Ventuză
