| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95562 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 19.1 cm |
| Diametru | 5.1 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Ultraskyn |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo The Realistic Penis 21cm
Nu te lăsa păcălit de imitații, Doc Johnson The Realistic Mădular Ultraskyn are densitate dublă, fiind moale pe exterior și ferm în interior, cum ar fi un falus real. Materialul este creat dintr-o soluție dezvelită de Doc Johnson, numită Ultraskyn.
Nu te lăsa păcălit de imitații, Doc Johnson The Realistic Penis Ultraskyn are densitate dublă, fiind fin pe exterior și ferm în interior, ca de pildă un penis real. Materialul este fabricat dintr-o procedeu descoperită de Doc Johnson, numită Ultraskyn. Acest material seamănă nespus de bine cu dermă umană atât vizual cât și la atingere.
Este prevăzut cu testicule care de asemenea, au un scrot extrem de realist. Poate întrebuințat și privat de mâini datorită ventuzei care face dildo-ul să poată fi lipit de indiferent ce regiune plană și netedă. Acest penis artificial poate fi folosit pentru toate tipurile de sex. Poți exersa chiar și cum se face un sex oral dacă ești interesată să înveți, căci dildo-ul nu are miros sau gust.
Are Ventuză
