| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96270 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 5.5 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis Power Pump Roșu
Pompă Pump este special creată pentru mărirea membrului și întârzierea ejaculării. Este dintr-un material zdravăn cu un cilindru rarisim și un sistem de vid puternic ce facilitează la mărirea șuvoiul de sânge, iar asta duce la mărirea penisului, întărirea, cum ar fi și amânarea ejaculării.
Pompa Pump este rarisim făcută pentru mărirea membrului și întârzierea ejaculării. Este dintr-un material rezistent cu un cilindru deosebit și un sistem de vid dominant ce ajută la mărirea fluxul de sânge, iar asta duce la alungirea penisului, întărirea, precum și întârzierea ejaculării.
- Pompa este dotată cu un ruler in centimetri integrat pentru a monitoriza progresul.
- Are o valvă de eliberare grabnică pentru certitudine și confort.
- Mâner adaptiv smart pentru o utilizare facilă și control optim.
- Cupă de aspirație puternică asigură efecte vizibile și rapide.
