| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114457 |
| Lungime Totală | 3.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.2 cm |
| Diametru | 7.5 cm |
| Culoare | Gri |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Pompă Advanced Silicone Pump Sleeve Gri
Bucurați-vă de o experimentare de pompare cu confort și protecție extreme și adăugați manșonul Advanced Silicone Pump Sleeve Gri la pompă dvs. preferată. Acest manșon flexibil, elastic și de protecție elimină aspirația inconfortabilă pentru o experiență complet luxoasă.
Pompele pentru penis funcționează folosind aspirația pentru a crea o etanșare etanșă în jurul penisului. Pomparea duce la mărirea presiunii și a fluxului sanguin în penis, pe termen scurt, acest fapt duce la sculări care sunt mai dure ca niciodată. Pe termen lung, pomparea încurajează creșterea atât în lungime, cât și în lățime, astfel încât să vă puteți impresiona iubiții și să vă sporiți siguranța în dormitor.
Aceste inele rezistente sunt alegerea optimă pentru pompei serioși. Acest manșon de pompă se potrivește cilindrii cu diametrul de până la 3 inchi sau 7,5 centimetri. Manșonul este fabricat din silicon premium, de înaltă calitate, pentru a vă oferi experiența de aspirare comodă pe care ați dorit-o.
Pur și modest alunecă-l pe baza cilindrului dispozitivului tău favorit pentru un plus de confort și protecție. Siliconul pur acordă un foarte bun inel extensibil și durabil pentru a se potrivi cu o varietate de dimensiuni de cilindru. Acest manșon universal este sigur pentru corp și privat de parfum pentru liniștea dvs sufletească și va duce sesiunea de pompare la noi niveluri de plăcere.
