| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB95566 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 3-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Chisa Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Perfect Sleeve With Strap
Supreme Perfect Sleeve este un prelungitor pentru penis confecționat din TPE și are un design realistic. Acesta are 18 cm lungime, adaugă penisului 2.5 cm în lungime și îl îngroașă cu 30%. Este ideal pentru bărbații care au penisul mic sau care pur și simplu doresc să aducă ceva nou în dormitor pentru a-și surprinde iubită.
Supreme Perfect Sleeve este un prelungitor pentru penis confecționat din TPE și are un design realistic. Acesta are 18 cm lungime, adaugă penisului 2.5 cm în lungime și îl îngroașă cu 30%. Este ideal pentru bărbații care au penisul mic sau care pur și simplu doresc să aducă ceva nou în dormitor pentru a-și surprinde iubita.
Materialul nu conține ftalați și este elastic, așadar prelungitorul se potrivește aproape tuturor. Prelungitorul Supreme Perfect Sleeve reprezintă o alternativă sigură, eficientă și accesibilă a unei operații de penis. Acesta nu mărește penisul cu adevărat, însă îl face să pară mai mare cu ajutorul prelungitorului. Glandul bine definit și venele bine definite îl fac să pară extrem de realist. De asemenea, venele au rolul de a stimula pereții genitali în timpul folosirii, oferind extra stimulare partenerei.
La bază, prelungitorul Supreme Perfect Sleeve este prevăzut cu un inel pentru testicule care are rolul de a crește senzațiile și de a întârzia ejacularea, ajutându-te să reziști mai mult.
