| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93520 |
| Lungime Totală | 12-16.8-17.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.4-8.2-9.2 cm |
| Diametru | 3.4-3.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Set Bile Vaginale Pretty Love Kegel Mov
Kitul Bile Sexuale Pretty Love Kegel Three în One este conceput din trei bile Kegel în trei dimensiuni diferite pentru a satisface diverse plăceri! Perfecte pentru stimularea vaginului, dar și posibilitatea de a strânge mușchii pelvieni, Setul Bile Genitale Pretty Love Kegel Three in One îngăduie mai mult control asupra senzațiilor în timpul folosirii.
Kitul Bile Genitale Pretty Love Kegel Three in One este realizat din trei bile Kegel în trei dimensiuni deosebite pentru a satisface diverse plăceri! Perfecte pentru surescitarea vaginului, dar și probabilitatea de a strânge mușchii pelvieni, Setul Bile Sexuale Pretty Love Kegel Three in One încuviințează mai mult control asupra senzațiilor în timpul utilizării. Fiecare bilă are în interiorul său altă bilă cu greutate și la cea mai mică deplasare a corpului, Bilele Genitale Pretty Love Kegel Three in One transmite emoții uimitoare, transmit spasme delicioase mușchilor genitali. În afară stimulării, mușchii genitali vor fi tonifiați și elastici, iar pereți genitali mai strâmți.
Rezistent La Apă
