| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91584 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Fifty Shades Of Grey |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Tighten and Tense Negru
Bile Sexuale Tighten and Tense din colecția Fifty Shades of Grey, recomandate pentru amplificarea orgasmului, tonifierea vaginului, perfecte pentru exerciții Kegel și pentru plăceri de neuitat.
Bile Sexuale Tighten and Tense din colecția Fifty Shades of Grey, recomandate pentru extinderea orgasmului, tonifierea vaginului, divine pentru exerciții Kegel și pentru plăceri de neuitat. Cu ajutorul Bilelor Genitale Fifty Shades of Grey Tighten and Tense vei pătrunde într-un nou tărâm al senzualității. Cu bilele genitale Tighten and Tense, îi vei dărui vaginului tău clipe de plăceri intense, și o experiență abia apărută plăcută, pe care vei dori să o retrăiești. Cu ajutorul acestor bile, îți va fi mult mai ușor să ajungi la orgasm iar plăcerea va fi amplificată.
