| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93410 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Pipedream 23cm
Dețineți necesitate de Prelungitor Penis Pipedream 7.6cm Natural pentru a vă transforma membrul în unul cu adevărat generos!
Aveți necesitate de Prelungitor Sex Pipedream 7.6cm Normal pentru a vă transforma membrul în unul cu adevărat generos! Acest Prelungitor Penis Pipedream 7.6cm Natural este produs ca o alternativă sigură, non chirurgicală la prețuri accesibile. Este desăvârșit pentru bărbații cu complicații de erecție sau pentru cei jenați de dimensiunea penisului, această jucărie erotică va rezolva problemele ambilor parteneri, oferindu-vă senzații desfătătoare și de durată.
Este ușor de utilizat și purtat fără să jeneze sau să deranjeze partenerul. Prelungitorul Pipedream 7.6cm Natural este o extensie personalizată, care poate fi fără greutate tăiată la bază pentru o potrivire perfectă. Este mega elastic și se ajustează absolut la indiferent ce mărime a falusului și este suficient de comod pentru ca introducerea să dureze mai mult. Iubitul dumneavoastră se va bucura de o inserare mai adâncă cu 7.6 cm (extensia din vârf), în timp ce arborele ultra realistic va fi cu 66% mai gros de jur împrejur.
Materialul moale Fanta Flesh se simte întocmai ca o a doua piele, oferindu-vă lungimea, circumferința și încrederea de care aveți nevoie pentru a satisface prietenul dumneavoastră!
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
