| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88596 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS, PVC, Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis Stiff And Strong Negru
Pompă pentru alungirea penisului, ajustabilă în funcție de nevoile dumneavoastră cu ceas pentru afișarea tensiunii de vidare.
Se află cu siguranță un rațiune pentru care am numit această pompă Stiff & Strong - face penisul tău titanic. Pompă este lezne de utilizat, cu un ansamblu de prindere foarfecă pentru a crea vid, pe care îl ajustați în funcție de nevoile dumneavoastră. Nu conține ftalați.
Această pompă este recomandată tuturor celor care visează la un penis mai mare și mai gros. De asemenea, și masculii care au probleme cu obținerea și menținerea unei sculări pot folosi acest produs. Cu siguranță, rezultatele se vor vedea în concis timp. Nu trebuie să apelezi la operații chirurgicale sau medicamente scumpe pentru a te bucura de un penis impunător.
- Pompa participă la ameliorarea circulației sângelui în penis, dând erecții mai tari și de perioadă mai lungă.
- Utilizarea regulată a pompei poate duce la o dezvoltare vizibilă a dimensiunii penisului, progresul putând fi verificat pe scala de măsurare inclusă.
- Designul ergonomic optimizat al manetei pompei aduce o manevrare comodă și sigură.
Cu această pompă vei reuși să îți mărești bărbăția. Fii gata să te transformi într-un mascul feroce, pregătit să își satisfacă partenera pe deplin. Partidele de sex se vor încheia abia în momentul în care ambii parteneri au ajuns în punctul culminant și au avut parte de un climax uimitor.
Mod de utilizare
Introdu penisul în cilindrul străveziu și apasă pe mânerul foarfecă pentru a crea vid în interior. Manometru îți permite să controlezi tăria presiunii.
Are Efect De Sucțiune
