| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB93244 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.4 cm |
| Diametru | 2.3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Punctul G Pretty Love Quintion Mov
Datorită formei sale, acest Stimulator punct G Pretty Love Quintion, este tare flexibil, se reglează după dorință, stimulând punctul G cu precizie.
în raport cu formei sale, acest Vibrator punct G Pretty Love Quintion, este deosebit de flexibil, se reglează pe urmă dorință, stimulând punctul G cu precizie. Fiecare capăt al acestui Stimulator punct G Pretty Love Quintion, dispune de câte un motor, ce furnizează vibrații puternice, unul stimulând punctul G, iar celălalt punct final stimulează clitorisul. Ambele capete deține o zonă texturată, pentru și mai multă stimulare. Capătul cel mai îngust este inserat în vagin, celălalt, persistă pe exterior pentru stârnirea clitorisului. Alegeți unul din cele 12 moduri de vibrație ale Vibratorului punct G Pretty Love Quintion, pentru o stimulare totală. Jucăria este 100% rezistentă la apă. Quintion vine cu propriul său încărcător cu USB, ce se poate încărca la orice priză cu adaptor, PC sau laptop.
