| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88696 |
| Lungime Totală | 12.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.6 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Quiver Negru
Anal plug-ul Quiver are un estetică adresat plăcerilor anale.
Anal plug-ul Quiver are un design destinat plăcerilor anale.
Este o jucărie anală jucăușă și puternică, compusă dintr-un stimulator egg RO-80 mm cu 7 maniere de vibrații versatile și un manșon moale, cu o aspect ideală pentru stârnirea prostatei și perineului, din material hipoalergenic și excluzând ftalați. Este o companie fermecătoare, putându-l lua oriunde, având o dimensiune optimă pentru călătorii.
- Design-ul curbat al dopului anal este menit să provoace cele mai puternice senzații orgasmice.
- Bunul produce vibrații excepțional de plăcute, cu o simplă apăsare de buton.
- Dopul anal are un vârf conic și înclinat pentru o inserție ușoară și surescitarea prostatei.
- Baza evazată ajută îndepărtarea lejeră a dopului anal.
Rezistent la apă.
Video Anal Plug Quiver Negru
Rezistent La Apă
