| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB92544 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.5-5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Elementul Surpriză din Silicon Elastic Transparent
Acest cilindru pentru falus este realizat dintr-un silicon foarte pufos și fin. Suprafața sa este prevăzută cu bile colorate și cili pentru a te ajuta să-i dai soției satisfacere maximă.
Cilindru sex confecționat din material transparent, moale și elastic ce se modelează pe absolut orice membru indiferent de lungime sau pe vibratoare clasice. Este acoperit cu perișori și cili moi, cu încrețituri fine și are un întreg de 8 bile de plastic de culoare roz și albă, dispuse alternativ, pentru garantarea unui climax total.
Super Stretch este un manșon pentru penis meșteșugit din silicon care are niște bile mari care au rolul de a stimula pereții genitali în momentul utilizării. Manșonul este de asemenea prevăzut cu un gland super realistic, bombat și bine definit care sprijină la o inserție mai ușoară a manșonului. La bază este prevăzut cu striații care de asemenea stârnește pereții genitali.
Manșonul Super Stretch este ideal pentru persoanele care doresc să aducă ceva nou în dormitor, având foarte numeroase aplicații care au rolul de a stimula vaginul. Dacă ți se pare greu să îi oferi iubitei un orgasm, încearcă manșonul Super Stretch și aceasta va avea orgasm imediat! Bucuriile pe care le va simți se vor intensifica semnificativ, fiindcă bilele și striațiile asigură extra stârnire în timpul folosirii.
- Nu conține ftalați.
- Designul exterior este excitant pentru partener.
- Grosimea materialului micșorează senzația de stimulare, permițând astfel prelungirea duratei actului.
