| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90701 |
| Lungime Totală | 17.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.6 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Icicles Hand Blown Glass No 5 Transparent 17.8cm
Dildou elegant, luxos și artizanal din sticlă. Deține o atenție specială pentru detalii. Lungime totală: 17.8cm Lungime inserabilă: 14.6cm Diametru: 3.2cm
Dildo elegant, luxos și artizanal din sticlă. Posedă o atenție specială pentru detalii. Lungime totală: 17.8cm Mărime inserabilă: 14.6cm Diametru: 3.2cm
Dildourile din sticlă termică sunt unele din cele mai igienice dildouri. Sticlă este un material antialergic și neporos. Acest fapt îl face să fie unul din cele mai sigure resurse folosite pentru jucăriile erotice.
Este foarte lezne de întreținut, se poate spăla doar cu apă și săpun. Lipsa porilor reprezintă că nu există riscul de a găsi bacterii sau microbi pe el de la o folosire la alta. Acestea se încălzesc repede și rețin temperatura multă vreme. Geam din care este făcut este foarte rezistentă la șocuri neexistând în niciun caz pericolul de spargere.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
