| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB72302 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | PVC |
| Brand | Toyz4Lovers |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Jelly Real Rapture 16.5cm Albastru
136 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo realistic realizat dintr-un material foarte de moale și maleabil este elementul perfect pentru momente senzuale intense.
Penis virtual din moale de colorație albastră, însușit cu testicule și o pompă pentru fixarea pe suprafețe netede. Prin ventuză cu care este prevăzut devine mai comod de încercat. Dimensiunea potrivită și venele proeminente de care conține reprezintă tot ceea ce este necesar pentru senzații incredibile.
