| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90482 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 2.6-3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon Medical |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Medical Silicone 18cm
Ați putea să vă agățați prosopul, dar este puțin calificat pentru acest lucru, deoarece vibratorul penis virtual poate fi folosit pentru lucruri mai bune decât asta.
Ați putea să vă agățați prosopul, dar este puțin calificat pentru acest lucru, pentru că vibratorul dildo poate fi folosit pentru lucruri mai bune decât asta. Întregul penis virtual este extrem de realist și are un gland grozav pronunțat și testicule mari. Acest amant este acolo pentru tine 24 de ore din 24 și nu poate aștepta să îți dau sentimente ude de gratificare profund în interiorul tău. Dildo-ul gros, gros vă va lovi în extaz și cupa puternică de aspirație se va lipi de orice regiune netedă, de exemplu masa de bucătărie sau plăcile de baie :)) În plus, noul dvs. dildou favorit este excepțional de elastic și îl puteți utiliza în indiferent ce poziție! Este complet fără sudură și nu are muchii ascuțite sau părți dure care ar putea interfera cu plăcerea dumneavoastră. Veți fi capabil să simțiți cât de prietenoasă și netedă este când o țineți în mână. Are o suprafață pufos și un miez stabil, ceea ce reprezintă că poți fi la fel de sălbatic cum vrei tu. Materialul face acest dildo perfect pentru plăcerea plăcută, fiindcă este făcut din silicon medical, este inodor, ușor de curățat, igienic, durabil și impermeabil.
Are Ventuză
