| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90096 |
| Lungime Totală | 8.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 6 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Vibe Therapy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Clitoris Mic Quantum Vibe Therapy Roz
Vibratorul Ou Mic Quantum Vibe Therapy este o jucărie sexuală de dimensiuni minione, creat pentru surescitarea clitorisului da poate dărui și o stârnire precisă a tuturor zonelor erogene. Discreția acestui Vibrator Mic Quantum Vibe Therapy, este asigurată, deoarece este micuț și insonor iar designul său este discret, fiind ideal pentru călătorii.
Vibratorul Pentru Clitoris Mic Quantum Vibe Therapy este o jucărie erotică de mărimi minione, produs pentru surescitarea clitorisului da poate oferi și o stimulare precisă a tuturor zonelor erogene. Discreția acestui Vibrator Mic Quantum Vibe Therapy, este asigurată, deoarece este micuț și insonor iar designul său este discret, fiind ideal pentru călătorii. Cele șapte funcții de vibrații silențioase: trei tipuri de vibrații, trei programe de pulsații și o escaladare, sunt controlate foarte simplu de la baza vibratorului, printr-o singură apăsare pe buton. Această jucărie are o variantă fantastică, un înfățișare luxuriant și este robust la apă. Perfect pentru jocuri sexuale în absolut orice spațiu acvatic.
Caracteristici:
-Design minion și luxuriant
-7 aplicații de vibrații
-Rigid și neted
-Compatibil cu indiferent ce tip de lubrifiant
-Rezistent la apă
Materialul din care este creat această jucărie erotică, este igienic, non-toxic și catifelat la atingere.
Funcționează cu baterii tip N
Bateriile sunt incluse
