| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB17122 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.8 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Lady Finger Argintiu
33 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Mic și în distinct discret, cu suprafața metalică fină și vârful ușor ascuțit garantează o inserare banală și adâncă.
Mic și în special discret, cu suprafața metalică fină și vârful lezne ascuțit asigură o pătrundere ușoară și adâncă. Chiar dacă are doar 12 cm, Lady Finger este aparte de puternic din cauza vibrațiilor sale cu intensități diferite. Lady Finger Silver te poate încinge ca nimeni altul !
- Vibratorul Lady Finger este perfect pentru penetrare și stimulare clitoridiană.
- Dispune de un control la bază prin rotire și un motor cu viteze multiple.
- Oferă stimulare internă și externă intensă de la un stimulator simplu, dar foarte eficient.
Funcționează cu baterii AA
