| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89249 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.8 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Retro Ultra Slimline Mov
40 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 57 RON
Disponibil: In Stoc
Masajerul Retro Ultra Slimline este un stimulator clasic, perfect pentru bucurii jucăușe.
Vibratorul Retro Ultra Slimline este un vibrator clasic, perfect pentru plăceri jucăușe.
Are o variantă clasică și moale, precum și reverberații de mai numeroase viteze.
