| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88836 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.5 cm |
| Diametru | 2.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Petite Sensations Pearls Mov
Bilele anale Pearls Petite Sensations dăruiește o mulțime de trăiri extrem de atrăgătoare în momentul auto satisfacerii sau a jocurilor anale.
Bilele anale Pearls Petite Sensations conferă o mulțime de senzații teribil de atrăgătoare în timpul auto satisfacerii sau a jocurilor anale.
Alcătuite dintr-un trunchi elastic cu baza lată pentru securitate și confort și 5 perle unite și netede, puteți încerca poziții și trăiri unice. Sunt fabricate din material fin, hipoalergenic și lipsit de ftalați și dispun de un vibrator RO-80mm, detașabil, care crește 3 viteze puternice de vibrare și 4 eșantioane de pulsație pentru o formulă perfectă.
- Bilele anale sunt perfecte pentru începători, dar și pentru utilizatorii experimentați care doresc emoții de neuitat.
- Fiecare perlă este concepută din silicon ultra-neted, mătăsos la atingere, dând o senzație senzuală.
- Vibrațiile țintite furnizează plăceri intense între fese și în tot corpul.
- Kitul este complet submersibil, permițând folosirea în baie, duș sau jacuzzi.
- Experimentează plăcerea supremă prin introducerea fiecărei perle una câte una și extragerea lor în momentul climaxului pentru o satisfacție maximă.
- Funcțiile pătrunzătoare ale vibrațiilor se propagă de la baza în formă de T până la vârf, punând la dispoziție pulsații intense între fese și pe tot corpul.
- Descoperă bucuria copleșitoare a jocurilor anale cu Pearls Petite Sensations.
Rezistent la apă.
Video Vibrator Anal Petite Sensations Pearls Mov
Rezistent La Apă
