| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89099 |
| Lungime Totală | 15.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.5 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Smile G-Butterfly Vibrator Mov
108 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 150 RON
Disponibil: In Stoc
Vibrator sexual și energizator clitoridian, le găsești pe amândouă în acest articol de alură mov, facil de utilizat.
Un stimulator de culoare feminină făcut dintr-un material profesional și în același timp plăcut la atingere. Dispune de două motoare care se află la vârful axului iar celălalt în interiorul dispozitivului pentru surescitarea clitorisului. Conține de 7 trepte de zvâcniri pentru momente de fericire senzaționale.
