| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB37691 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 1.5-2.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Stimulator G and P Roz
Vibrator singular creat în configurație ideală pentru stimulare orgasmică a punctului G prin mai numeroase nivele de vibrații, în funcție de vitalitatea dorită. Realizat dintr-un material de calitate moale și alunecos.
Stimulator aparte conceput în formă ideală pentru stârnire orgasmică a punctului G prin mai multe nivele de vibrații, în funcție de vigoarea dorită. Creat dintr-un material de calitate moale și alunecos.
Un vibrator special plămădit ca stil pentru stimularea punctului G și al prostatei, cu vibrații ajustabile în intensitate prin simpla apăsare a unui buton, de tentă roz suav. Ideal pentru ea, excelent pentru el! Este realizat din material plastic solid având suprafața netedă, ușor de lubrifiat. Este rezistent la apă putând fi utilizat atât sub duș cât și în cadă.
Design Exclusiv
