| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112675 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Silicon |
| Brand | Zalo |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator ZALO Rosalie Rabbit Roșu
Rosalie Rabbit Vibrator este un stimulator iepure, care se distinge printr-un stil elegant. Este conceput pentru stimulare dublă. Jucăria asigură vibrații solide, dar silențioase, ceea ce o face discretă.
Două motoare puternice, o formă special creată și curbe blânde îngăduie stârnirea punctului G și a clitorisului. Rosalie este un stimulator de înaltă tehnologie. Gadgetul vă oferă o mulțime de opțiuni din care să alegeți: 8 moduri de vibrație reglabile, 4 moduri tematice, 3 feluri personalizate, modul de urmărire a muzicii etc.
Are un modul Bluetooth incorporat care se conectează la aplicația pentru smartphone cu un singur clic. Masajerul este făcut din silicon de înaltă calitate, satisfăcător la atingere, care asigură siguranță deplină în folosire și delicatețe. Designul luxos este caracteristica distinctivă a lui Rosalie Rabbit.
Modelul original este plasat pe partea din silicon. Părțile metalice sunt aurite (aur de 24 de carate). Modelele în relief sunt emailate manual și realizate cu atenție la fiecare detaliu. Pulsatorul arată estetic și elegant. Un pandantiv aferent este plasat pe lanțul de atașare.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
