| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB110497 |
| Lungime Totală | 7.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 5 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Cheeky Medium Tie-Dye Multicolor
Eliberați-vă latura sălbatică și răsfățați-vă cu delectarea de departe cu dop-ul Cheeky Medium Tie Dye. Acest plus anal îndrăzneț este creat pentru o perioadă bună cu design-ul strălucitor cu vopsire, sonda conică rotunjită și baza versatilă de cupă pentru o divertisment suplimentară.
Sonda din silicon are o circumferință care extinde treptat, oferind un joc comod și plăcut. Baza cu flanșă permite o exploatare sigură, o introducere ușoară și o îndepărtare delicată.
Baza jucăușă cu cupă vă îngăduie să obțineți un plus de obraznic prin montarea pe o suprafață plană pentru stimulare fără mâini. Sondă flexibilă este fabricată dintr-un silicon sigur pentru corp, cu un design groovy tie-dye. Aceste resurse sigure pentru corp sunt privat de parfum și lipsit de ftalați pentru a vă menține cele mai receptive locuri fericite și sănătoase.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
