| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB110002 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 3.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Shots |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic 22cm Cu Testicule
Bucurați-vă de membrul realist vibrant de 7 inchi de înaltă calitate, proiectat cu un cap practic ca punct puternic de vibrație, vene pentru stârnire adițională și scrot pentru o senzație realistă.
Bucurați-vă de penisul realist vibrant de 7 inchi de înaltă calitate, proiectat cu un cap realist ca punct viguros de vibrație, vene pentru stimulare suplimentară și scrot pentru o senzație realistă.
Vei fi surprins cât de realist este acest dildo! Venuza solidă se lipește de aproximativ indiferent ce suprafață pentru a te distra în dormitor, baie sau oriunde îți place să faci sex. Așa că transformă-ți locul favorit într-o lume fantastică RealRock!
Introduceți bateriile pe care le oferim laolaltă cu jucăria și preluați controlul pentru cel mai intens plăcere sexuală maximă pe care l-ați imaginat vreodată! Toate dildo-urile RealRock sunt confecționate din latex și datorită ambalajul frumos este un must have pentru fiecare iubitor de dildou și pentru fiecare magazin din întreaga lume!
Are Telecomandă
Are Ventuză
