| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106047 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Pretty Love Doreen Roz
Pretty Love Doreen este un ou stimulator lucrat din silicon, ce are 19 cm lungime și 3.2 cm în diametru.
Are culoare mov și un design foarte plăcut, fiind conceput singular pentru a se potrivi cu exactitate în vagin, ajutându-te să ai parte de cele mai puternice orgasme pe care le-ai avut vreodată.
Poate fi folosit atât pentru stimularea vaginului, pe partea interioară cât și pentru stârnirea clitorisului, îndată ce este folosit la exterior. Are 12 programe de vibrație și 3 nivele de electroșocuri.
Este prevăzut cu o aplicație cu susținerea căreia poți să îți creezi propriile funcții de vibrație. Aplicația o poți descărca gratuit mai târziu achiziționarea jucăriei.
Avantajele oului stimulator Pretty Love Doreen
- Este făcut din silicon fin și satisfăcător la atingere
- Stimulează intens punctul G și clitorisul
- Este tenace la apă
Rezistent La Apă
Conectare La Smartphone
