| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB107583 |
| Lungime Totală | 15.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Anal Spectragels Mov
42 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Spectragels Anal Dildo este o jucărie anorectală flexibilă din material fin jeleu desăvârșit pentru începători.
Spectragels Anal Penis artificial este o jucărie anorectală flexibilă din material pufos jelly desăvârșit pentru începători. Capul mediu îngust își găsește solitar drumul cu ușurință, iar Spectragels Anal nu ar trebui să lipsească din nici un dormitor.
Flexibil
Rezistent La Apă
