| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB38125 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Globular Anal Negru
92 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un dong anal excentric realizat dintr-un material simplu elastic și fin la atingere. Are un estetică distinct similar unor bile unite, iar vârful acestuia este conic. Mai deține și un cordon pentru o siguranță perfectă.
- Suprafață cu bile care provoacă intens - oferă masaj suplimentar la mișcare, pentru emoții mult mai puternice.
- Un capăt mai subțire, celălalt mai gros - exemplar pentru dilatare progresivă.
- Complet impermeabil - minus părți electrice, folosește-l și în cadă, piscină sau la duș.
- Adecvat atât pentru femei, cât și pentru bărbați.
- Excelent pentru plăcere vaginală și anală.
Flexibil
