| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106434 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 19.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Cu Ventuză Get Real Negru
72 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo cu ventuză și design realist. Prezintă vene pe toată suprafața pentru o senzație cât mai reală.
Dildo Cu Cupă Get Real pentru momente de divertisment cu mintea și palmele libere. Get Real este un penis virtual senzațional, apropiat cu un penis real, conceput pentru a atinge toate punctele tale intime. Este special plămădit pentru a oferi cea mai realistică experiență posibilă! Designul deține detalii normale realizate cu atenție, cum ar fi vene proeminente pulsatoare de-a lungul axului sau moale la mângâiere și este creat material fără ftalați. Lasă-te uimit de profilul și senzația lui palpitantă!
Sigur pentru corp
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
