| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106407 |
| Lungime Totală | 11.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 5.7-8.9 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Rocks-Off Cocktail Dual Motored Couples Toy Negru
Pulsatorul dublu Cocktail Share The Passion este făcut din silicon catifelat și plăcut la contact și are 11.4 cm lungime iar diametrul de 4 cm.
Funcțiile sale sunt lezne de controlat, cu susținerea unei telecomenzi și are două motoare, prevăzut în câte un membru al jucăriei.
Are 10 programe de vibrație ce te stimulează la maximum. Este flexibil, așadar poate fi întrebuințat în mai multe poziții. Se încarcă prin USB și este durabil la apă. Are un stil elegant ce poate incita indiferent ce femeie.
- lungime inserabilă vaginală: 5.7 cm
- lungime inserabilă anală: 8.9 cm
- Este un stimulator dublu, conceput pentru a dărui satisfacție partajată, stimulând atât anusul, cât și vaginul, în timp ce incită membrul în timpul momentului sexual.
- Vibratorul are un design confortabil care se potrivește perfect corpului, asigurând confort maxim în utilizare.
- Fiecare vibrație este profundă și ritmică, punând la dispoziție o experimentare plăcută și intensă.
- Telecomanda permite controlul de la distanță al funcțiilor vibratorului, dând libertate de mișcare.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Flexibil
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Are Telecomandă
