| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91846 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Sweet Smile Push Mov
187 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 302 RON
Disponibil: In Stoc
Pulsatorul Sweet Smile Push are 10 feluri de rezonanțe și o funcție de tracțiune cu 3 viteze!
Lăsați acest rabbit să vă facă plăcere cu cele 10 maniere de vibrații diferite și să vă desfătați de funcția de tracțiune trezită cu 3 viteze. Tot ce trebuie să realizați este să acordați acestui vârf rotund mare (care este similar cu strălucirea) accesul în zona cea mai intimă. Simțiți canelurile activatoare sub vârf și controlați vibrațiile și funcția de împingere cu cele 4 butoane - distracția poate pornește acum!
