| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104680 |
| Lungime Totală | 30.5-33.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrating Expert Cu Împingere Negru
Vibrating Expert Cu Împingere întunecat dăruiește trăiri excepționale! Te poți bucura de trei funcții spectaculoase de stârnire cu această jucărie superbă.
Vibrating Expert Cu Împingere Obscur oferă trăiri excepționale! Te poți bucura de trei funcții spectaculoase de stimulare cu această jucărie superbă: o funcție de împingere cu 8 moduri, vibrație în 7 maniere și o funcție de încălzire. Toate cele trei funcții pot fi controlate separat la bază sau cu telecomandă. Acest băiat rău este, de asemenea, un expert în distracția cu membre libere din cauza ventuzei. Axul poate fi scos pentru depozitare în siguranță.
- Vibrating Thruster conține de un mini vibrator dominant la vârful conic, dând o stârnire intensă.
- Pistonul de împingere este alimentat de un motor reîncărcabil, asigurând vibrații puternice și continue.
- Nucleul intern de încălzire poate încălzi axul până la 400C (1040F) prin simplă apăsare a unui buton.
- Bază cu ventuză detașabilă se înfiletează în fracțiune inferioară a dispozitivului, permițând folosirea privat de mâini pe aproape indiferent ce suprafață plană.
- Bază cu cupă are un șurub de înclinare modificabil care ajută la obținerea unghiului perfect de fiecare dată.
- Dispozitivul compact se potrivește ergonomic în mâini pentru o distracție sexuală și apropiată, lipsit de cabluri deranjante.
Video Vibrating Expert Cu Împingere Negru
Se încarcă complet in 90 minute
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Are vibrații
Sigur pentru corp
7 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
Are Ventuză
Are Funcție De Încălzire
Are funcție de împingere
