| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102754 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Ou Vibrator Remote Ridged G Negru
Adăugați un plus distracției sexuale utilizând Ridged G. care predă 12 funcții de rezonanțe și control de la distanță.
Adăugați un plus distracției sexuale folosind Ridged G. care predă 12 funcții de vibrații și control de la distanță. Masajerul compact și conturat erotic are 12 funcții intense de vibrație, pulsație și escaladare pentru încântare profundă, stârnire intensificată și extaz uimitor. Stimulatorul are un punct G curbat, pentru stârnirea cu precizie a zonelor erogene. Butoanele controlează furnicăturile și impresiile pe care le veți simți de la distanță. Pune-ți satisfacția în mâinile prietenului dvs. și trăiește un moment de neuitat. Masatorul cu punct G ușor de exploatat este împlinit pentru utilizatorii cu experiență sau pentru începători. Înainte și după joacă, curățați stimulatorul cu un spray de spălare a jucăriilor.
Video Ou Vibrator Remote Ridged G Negru
Rezistent La Apă
Control La Distanță
Are Telecomandă
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
12 tipuri de vibrații
