| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102554 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 2.83 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | Glas |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Glass Callisto Clear Transparent
105 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 176 RON
Disponibil: In Stoc
Penis virtual din sticlă Callisto are un design minimalist pentru plăceri sexuale maxime.
Dildo din geam Callisto are un stil minimalist pentru plăceri sexuale maxime. Creșterile spiralate și venele groase vă masează toate curbele interioare. Perfect pentru găsirea și manipularea locului G. Făcut dintr-o sticlă rezistentă și hipoalergenică, această jucărie poate fi curățată cu ușurință. Reține căldura și frigul pentru o stârnire crescută.
