| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101029 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.8 cm |
| Diametru | 7.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Real Feel Deluxe 22cm
222 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Stimulator realist și incitant creat aparte să imite un penis real!
Stimulator concret și stimulativ produs special să imite un membru real! Suprafața vibratorului este realizată din Fanta Flesh Skin, un material care imită la perfecție pielea umană. Glandele și venele pronunțate acordă o stimulare suplimentară, în timp ce vibrația cu mai numeroase viteze creează forța de vibrație perfectă. Ventuză poate fi lipită pe suprafețe netede, acest lucru reprezintă că este posibilă distracția fără mâini. Acest vibrator magnific este, de asemenea, rezistent la apă, ceea ce înseamnă că poate fi întrebuințat cu ușurință peste tot doriți.
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
