| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88631 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | NMC |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator One Touch Silicone 22cm
212 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Stimulator în formă de penis de culoarea pielii, cu gland și vene pronunțate. 10 niveluri de vibrații la apăsarea unui buton.
Vibrator în siluetă de sex de culoarea pielii, cu gland, vene proeminente și ventuză. 10 nivele de vibrații la apăsarea unui buton.
