| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB96348 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Roy Mov
Pretty Love Roy este un stimulator rabbit confecționat din silicon care are o regiune mătăsoasă la atingere. Tratează-ți simțurile așa cum se cuvine cu acestui vibrator, care are o expresie lungă, subțire și ușor îndoită pentru o stârnire intensă a punctului G.
Pretty Love Roy este un stimulator iepure făcut din silicon care are o arie mătăsoasă la atingere. Tratează-ți simțurile așa cum se cuvine cu acestui vibrator, care are o expresie lungă, fin și simplu îndoită pentru o stimulare tare a punctului G.
Cele 4 programe de vibrație (care se simt ca nișcaiva gâdilituri) și 7 funcții de aspirație te vor duce în lumea plăcerilor nemaiîntâlnite. Se încarcă prin USB pentru a nu fi nevoit să schimbi mereu bateriile. Vârful are cute întocmai pe bucată care atinge punctul G în timpul utilizării, așadar cu masajerul Pretty Love Roy te poți bucura de cele mai puternice plăceri din viața ta.
