| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100769 |
| Lungime Totală | 27.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 3.0-4.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPE, ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Push Thrusting Negru
Împingeri palpitante! Masajerul Push Thrusting Negru a fost creat special pentru a dărui placere mare în orice moment.
Împingeri palpitante! Acest vibrator este grozav căci are 3 viteze de împingere și 7 chipuri de vibrație. Ambele funcții pot fi comandate separat pentru stimularea individuală de la glandul și venele pronunțate de pe arbore. Pulsatorul Push Thrusting Negru a fost creat special pentru a oferi încântare mare în absolut orice moment.
- Dildo flexibil cu funcție de mișcare realistă cândva și înapoi, oferind senzația unui coleg neobosit.
- Suprafața ușor texturată pentru o stârnire suplimentară.
- Potrivit pentru exploatare vaginală și anal avansată.
- Control cu patru butoane și panou de indicator luminos pentru o întrebuințare facilă.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Moale
Are funcție de împingere
Formă Anatomică
