| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99558 |
| Lungime Totală | 11.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.3 cm |
| Diametru | 2.0-3.6 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Punct G Panty Sweet Smile Roz
Stimulator gingaș cu un ax în formă de penis și gland ușor. Suprafața inovatoare și fără greutate amplificată cu puncte, îngăduie raportul direct cu clitorisul sensibil.
Pulsatorul gingaș cu un ax în formă de penis și gland ușor. Suprafața inovatoare și lezne amplificată cu puncte, îngăduie contactul direct cu clitorisul sensibil. Vibrator punct G Panty Sweet Smile stimulează în același timp punctele G, vaginul și clitorisul cu cele 10 feluri puternice de vibrații. Vibratorul poate fi purtat în îmbrăcăminte cumplit de discret. Poate fi supravegheat la apăsarea unui buton sau prin intermediul telecomenzii. Reîncărcabil cu cablul USB inclus.
- Vibratorul este universal, desăvârșit atât pentru femei, cât și pentru bărbați.
- Motor extrem de zdravăn pentru o stârnire intensă.
- Gât flexibil care permite un frecție circular eficient.
- Extensia fin cu țepi întinde o senzație unică și excitantă pe perineu sau clitoris.
- Design unic și regal care te face să te simți ca o adevărată regină/rege.
Video Vibrator Punct G Panty Sweet Smile Roz
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
