| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB100029 |
| Lungime Totală | 10.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 1.5-2.7 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Cupluri Pretty Love Letitia Roz
Dedicat cuplurilor, acest articol va stimula simultan clitorisul și interiorul vaginului.
Dedicat cuplurilor, acest construit va stimula simultan clitorisul și interiorul vaginului. Purtat în momentul momentului sexual cu partener, trupul interior se orientează către punctul G, pentru o stimulare destul de puternică și completă. Vibrațiile se transmit și către organul partenerului, pentru intensificarea senzațiilor acestuia. Un creat desăvârșit pentru un plus de aventură în viața sexuală a oricărui cuplu.
Realizat din silicon, dăruiește o mângâiere mătăsoasă, confortabilă. Materialul de însușire se armonizează cu forma fluidă și culoarea intensă. Cele 2 corpuri au fiecare un motor stimulator propriu, cu câte 10 feluri de lucru, ușor de supravegheat din telecomandă. Produsul funcționează cu acumulator, reîncărcabil prin cablul USB inclus. Telecomanda wireless funcționează cu 1 baterie AAA. Este astfel un vibrator foarte facil de controlat.
- Designul revoluționar al vibratorului oferă plăcere maximă.
- Forma unică a vibratorului permite capătului mai îngust să stea în interiorul vaginului, în timp ce capătul mai mare se așază confortabil contra clitorisului.
