| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99980 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Vibe Couture |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Skater Roz
Pentru un pic de distracție în pat! Acest vibrator frumos roz oferă o delectare pură. Are o suprafață catifelată pufos din silicon care se simte grozav de realistă.
Pentru un pic de distracție în pat! Acest vibrator elegant roz oferă o plăcere pură. Are o zonă catifelată moale din silicon care se simte extrem de realistă. Nu numai că arată bine din cauza formei sale minunate și a pieselor decorative de culoare argintie, dar și își poate face treaba bine!
Există un motor în interiorul micului excitant de clitoris în configurație de iepure, cu nas și urechi mobile. Motorul asigură rezonanțe dominante (cu 7 modele diferite). Cu toate acestea, adevăratul punct culminant este puțin mai sus: vârful rotund al punctului G cu caneluri stimulante, dedesubt are o funcție de tracțiune și vibrație integrată.
Funcțiile au trei viteze și intensități. Vă puteți bucura și de Rabbit Skates în cadă sau duș, deoarece este rezistent la apă! Un iubit care ar putea ajunge captivant! Cu acumulator cu susținerea cablului USB inclus.
Video Vibrator Rabbit Skater Roz
Are funcție de împingere
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
