| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99823 |
| Lungime Totală | 14.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 1.6-3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Prostată Plug Negru
Cu funcție de încălzire, rotire și vibrație! Vibrator de prostată reîncărcabil, cu un stimulator de perineu punctat și un inel de retragere.
Cu funcție de încălzire, rotire și vibrație! Vibrator de prostată reîncărcabil, cu un stimulator de perineu punctat și un inel de retragere. Cu un ax și vârf bulbos pentru stârnire suplimentară și o senzație plină de emoții. Predă 10 moduri de vibrații interesante și 3 niveluri de circulație care pot fi comandate separat. Stimulatorul perineului are și o funcție de încălzire confortabilă. Pentru o stimulare special de plăcută a anusului și a perineului. Include o tele-comandă pentru o întrebuințare facilă și un cablu USB. Pulsatorul Prostată Plug Negru este impermeabil.
- Unul dintre cele mai complete dispozitive pentru prostate, nu doar grozav pentru puncte culminante puternice, dar și pentru prevenirea problemelor de prostată.
- Poate fi de ajutor și în caz de creștere a prostatei.
- Material prietenos cu pielea, flexibil, cu un înveliș super mătăsos - contact delicată.
- Cap rotativ în formă de sferă, 360 de grade - masaj circular.
- Stimulare periuretrală cu suprafața bombată - masaj intens al perineului.
- Pulsații extra puternice - masaj electrizant.
- Telecomandă wireless - control convenabil.
- -motor extra puternic, dar relativ insonor (rotația puțin mai zgomotoasă).
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Are Ambalaj Eco-Friendly
Are Funcție De Încălzire
Are mișcare de rotație
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
