| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99778 |
| Lungime Totală | 19.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.2-4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Realistixxx |
| Livrare | Gratuita |
Strap-on Realistixxx Sleeve
264 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Actualizarea sublimă a penisului! Acest cilindru se simte extrem de practic și, de asemenea, arată extraordinar de atrăgător datorită glandelor sale roz și venelor ușoare.
Actualizarea ideală a penisului! Acest manșon se simte teribil de concret și, de asemenea, arată tare atrăgător datorită glandelor sale roz și venelor ușoare. Gaura pentru testicule asigură că manșonul nu alunecă. De asemenea, iubitul este invitat să acorde atenție deosebită testiculelor. Cureaua de talie este reglabilă și detașabilă. Cureaua dintre fese ajută și manșonul să rămână pe loc și este deosebit de lungă și detașabilă. Perfect pentru oricine dorește să aibă ceva mai mult!
Forma Anatomica
Formă Anatomică
Flexibil
Moale
