| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99718 |
| Lungime Totală | 10.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 2.0-3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon, PU, ABS |
| Brand | Black Velvets |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Cu Inel Black Velvets Negru
Pentru erecții impresionante și mulțumire de prostată! Vibro-plug moale, catifelat, cu o bară de perineu integrată și un inel de penis.
Pentru erecții impresionante și încântare de prostată! Vibro-plug moale, catifelat, cu o bară de perineu integrată și un inel de penis. Vibro-plug detașabil este reîncărcabil și încântă prostata cu 10 maniere puternice de vibrații. Include un cablu USB.
- Inelele pentru penis și vibratorul pentru prostată sunt combinate într-un solitar produs, punând la dispoziție un masaj intens al perineului și prostatei.
- Materialul este prietenos cu pielea, mătăsos și elastic, ideal pentru cei sensibili.
- Forma anatomică L face ca dispozitivul să fie lezne de aplicat și confortabil de purtat.
- Vibratorul poate fi scos din dildo-ul din silicon și folosit separat.
- Se poate purta în timpul acțiunii sexual, dând plăcere maximă celor doi parteneri.
- Fără vibrator, dispozitivul este durabil la apă, ceea ce îl face ușor de curățat.
- Funcționare discretă și silențioasă a dispozitivului.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Reîncărcabil
