| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99686 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Silicone Strap-on Add 5cm Medium
199 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildo gol pe centuri de hamuri elastice - cu glande solide care crește membrul cu 5 cm.
Dildo gol pe curele de hamuri elastice - cu glande solide care extinde penisul cu 5 cm. Dildo-ul gol cu bretele este instrumentul perfect pentru masculii care doresc să-și mărească mărimea și lățimea falusului și în același timp, să-și îmbunătățească rigiditatea și rezistența. Prietenul tău se bucură de o senzație de dulce umplutură completă. Curelele sunt realizate din latex de cauciuc natural care poate provoca alergii.
