| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99623 |
| Lungime Totală | 23.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.5-4.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Fifty Shades Of Grey |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Punctul G Greedy Girl Negru
269 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 439 RON
Disponibil: In Stoc
Colecția Greedy Girl dăruiește o satisfacție sublimă. Pe baza designului iconicului iepure Greedy Girl, acest stimulator conferă punctului G senzații de neuitat.
Colecția Greedy Girl oferă o plăcere sublimă. Pe baza designului iconicului iepure Greedy Girl, acest vibrator întinde punctului G emoții de neuitat. Capul vibratorului vizează punctele genitale interne, în timp ce urechile fericite de iepuraș surescitează clitorisul. Vibratorul Bunny Punctul G Greedy Girl întunecat are un motor puternic dând 15 maniere de vibrații (12 viteze și modele în urechi, 3 viteze în ax). Dintr-un silicon negru moale și elegant. Reîncărcabil cu cablu USB inclus.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
