| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB99585 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.9 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Perfect 5cm With Ball Strap
Fantasy Xtension Perfect Ball Strap este un prelungitor realistic pentru penis prevăzut cu un gland bine definit și cu vene pronunțate, lucrate manual cu deosebită atenție la detalii.
Fantasy Xtension Perfect Ball Strap este un prelungitor realistic pentru penis prevăzut cu un gland bine definit și cu vene pronunțate, lucrate manual cu deosebită atenție la detalii.
Acest prelungitor adaugă 5.1 cm în lungimea penisului și îl îngroașă cu până la 33%, fiind ideal pentru bărbații care au un penis mic sau care pur și simplu doresc să aducă ceva nou în dormitor pentru a-și impresiona iubita. Prelungitorul are o lungime de 19 cm și un diametru de 4.4 cm (2.7 cm în interior).
La bază este prevăzut cu un inel care se pune în jurul scrotului. Acesta are rolul ca, pe lângă de a ține prelungitorul pe penis, ajută la menținerea unei erecții mai puternice și pentru mai mult timp.
Formă Anatomică
Contribuie La Întărirea Erecției
Sigur pentru corp
